Автоматичне списання коштів за борги: журналістка розповіла про тестування нової системи

Журналістка Катерина Котенкова розповіла, що податкова наразі тестує нове програмне забезпечення, яке дозволяє списувати гроші за заборгованості без рішення суду.
Читать на русском
банк, банківська картка

Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Потужні новини, по-іншому не назвеш. Тепер не треба чекати листів із податкової чи якихось судових рішень, в Україні готують систему, яка буде автоматично списувати гроші з вашої картки», – зазначає Катерина Котенкова.

Як пояснює журналістка, податкова тестує нове програмне забезпечення, яке інтегрує банки, казначейство і ГНС, і якщо система бачить борг, гроші з карточки людини будуть списуватись автоматично. Отож, констатує вона, не треба буде ні рішення суду, ні доказів, достатньо, щоб десь у базі з'явилась цифра, а потім шукай кінці, доводь щось.

«Давайте чесно. Коли держава отримує прямий доступ до вашого рахунку, а податкова – право списувати без рішення суду, це вже не про зручність, це вже про контроль», – підкреслює Катерина Котенкова.

І це відбувається у той час, зазначає журналістка, коли заборгованість за комуналку невпинно росте, відкрито майже 800 000 проваджень. Найбільше заборгованостей, додає вона, на прикордонних територіях, зокрема у Донецькій, Дніпропетровській і Харківській областях.

Як повідомляла Politeka, Бортник пояснив, що Трамп справді може дати Україні ракети Tomahawk як мінімум для символічних ударів.

Також Politeka писала про те, що Гавриш пояснив, як перемогти більшого противника: «Війна на виснаження – це війна тисячі порізів».


Графіки відключення світла в Київській області на 16 березня: термінове попередження ДТЕК

Демографічна криза: депутат розповів, чи будуть українці отримувати пенсію через 4 роки

«Посилюють контроль за орендодавцями»: журналістка розповіла, скільки треба буде платити

Графіки відключення світла в Київській області 9 березня: термінове попередження ДТЕК

Відключення світла в Київській області 7 березня: ДТЕК оголосив нові графіки

Коефіцієнт 12,1, але не для всіх: журналістка пояснила, як працює березнева індексація

Відключення світла в Київській області 1 та 2 березня: оголошено додаткові графіки

Відключення світла в Київській області 28 лютого: нові графіки від ДТЕК

Відключення світла в Київській області 25 та 26 лютого: додаткові графіки ДТЕК

Відключення світла в Київській області з 23 лютого по 1 березня: графіки на тиждень

Відключення світла в Київській області 23 лютого: ДТЕК оголосив додаткові графіки

Графіки відключення світла в Київській області на 22 лютого: запроваджуються додаткові обмеження

Відключення світла в Київській області 21 та 22 лютого: додаткові графіки на вихідні

Відключення світла в Київській області з 20 по 22 лютого: нові графіки ДТЕК

«Виходить підвищення на рівні 1-2 упаковок ліків»: журналістка про індексацію пенсії

Графіки відключення світла в Київській області на 15 та 16 лютого: важливе попередження ДТЕК

«Це закріпили в законі»: журналістка розповіла, хто має платити за повірку лічильників

Відключення світла в Київській області з 14 по 16 лютого: додаткові графіки ДТЕК

Уряд визначив правила, коли лікарні можуть брати оплату: журналістка розповіла, що у лікарнях з’явились каси

Показати ще