Томенко: За 6 років Кличко довів Київ до екологічної катастрофи

Читать на русском
микола томенко

Мер Києва Віталій Кличко не виконав свої обіцянки очистити Київ від сміття за шість років керівництва столицею.

Про це заявив лідер політичної партії “Рідна країна” Микола Томенко.

“У столиці за 6 років правління чинного мера так і не вирішене питання з переробкою відходів. Хоча, нагадаю, Віталій Кличко ще у 2014 році обіцяв залучити інвесторів аби побудувати новий, сучасний сміттєпереробний завод в Києві. Потім, у 2018, обіцяв, що такий завод з’явиться за два роки. Вони вже минають, а в цьому напрямку не зроблено жодного кроку. Натомість команда Кличка замилює киянам очі модернізацією старого сміттєспалювального «Заводу“Енергія”, який за світовими стандартами вже прожив своє й не відповідає жодним екологічним нормам. Марним обіцянкам Кличка вже давно не вірять мешканці Харківського масиву та Позняків, які щодня змушені доїхати гаром”, - констатував політик.

Він нагадав, що в цьому питанні, втім, важлива не тільки сучасна переробка сміття - спершу необхідно запровадити ефективну систему його сортування.

“Це вже давно зроблено в усіх сучасних столицях світу. А от в Києві сортувальних ліній, що можуть впоратися зі столичним об’ємом сміття, немає. А тому, навіть те, що збирають у сортувальні контейнери в столичних дворах, по факту опиняється на п’ятому полігоні, який вже став епіцентром екологічної катастрофи. Цей полігон знаходиться в селі Підгірці під Києвом і був побудований ще у 1986 році. І хоча ще в грудні минулого року Кличко повідомив про плани закриття та рекультивації полігону, ніяких реальних кроків у цьому напрямку не зроблено. Судячи з усього, столиця буде використовувати цю свалку для викидання відходів і надалі - альтернативи не створено. Місцеві жителі неодноразово протестували проти роботи полігону на території села Підгірці, адже він отруює повітря та підземні води. Але хіба Кличко на них зважає?” - обурився лідер “Рідної країни”.

За його словами, за всі 6 років, які Кличко керує Києвом, він з командою зміг лише розробити План управління відходами.

“Виходить, що єдине «досягнення» команди Кличка на ниві боротьби із засміченням столиці та її околиць, це розробка Плану управління відходами. За 6 років, що Кличко при владі - тільки план! Та й його не спромоглися затвердити на сесії Київради... А Київ тим часом тоне у смітті!” - резюмував Микола Томенко.


Підвищення тарифів на комунальні послуги у Київській області: що відбувається з цінами

Доплати для пенсіонерів у Київській області: хто має право на отримання

Обмеження руху транспорту в Києві: де заборонять пересуватися

Робота для пенсіонерів у Києві: де пропонують від 38 тисяч гривень зарплати

Подорожчання м’ясних продуктів у Київській області: як зросли ціни

Умови тепер інші: як отримати безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Київській області

Стало відомо про нові негаразди: нові деталі дефіциту продуктів у Київській області

Пенсіонерам допомагають впоратися з труднощами: в Києві доступна гуманітарна підтримка

Схема проїзду в Києві зміниться на місяці: де діятимуть масштабні обмеження руху транспорту

Підвищення тарифів на електроенергію в Київській області: що відбувається з цінами

Безкоштовне житло для ВПО у Київській області: де розмістять українців

Подорожчання м’ясних продуктів у Київській області: які ціни тепер актуальні

Будинки знеструмлять майже на весь день: введено графіки відключення світла у Київській області на 25 квітня 

На Київ насуваються сильні дощі: що каже прогноз погоди на тиждень з 27 квітня до 3 травня

Часу на подачу заявки обмаль: як пенсіонерам отримати грошову допомогу в Києві

Зміни у транспорті Київщини: пасажирам розповіли деталі про нову систему оплати за проїзд

Грошову допомогу для ВПО будуть виплачувати довше: як змінилися виплати в Київській області

Різкі перепади температури: прогноз погоди на тиждень з 24 по 30 квітня у Києві

12 годин доведеться бути без світла: оприлюднено графіки відключень у Київській області на 24 квітня

Показати ще