Підвищення тарифів на комунальні послуги у Києві: яких цін чекати у травні

Відтепер для однієї категорії заберуть пільги, тому відбудеться підвищення тарифів на комунальні послуги в Києві.
Читать на русском
Підвищення тарифів на комунальні послуги в Києві

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Києві не змінеться, проте перестануть діяти льготні ціни, тому частина містян заплатить більше, повідомляє Politeka.net.

Розповідаємо, чого чекати в травні.

З 1 травня побутові споживачі й надалі сплачуватимуть за електроенергію за чинною вартістю — 4,32 грн за кВт·год, згідно з постановою Кабінету Міністрів України. Документ передбачав фіксацію ціни до кінця квітня, однак уряд вирішив не переглядати вартість і надалі.

Водночас відбудеться скасування пільги для абонентів з електроопалювальними системами. До цього часу вони сплачували 2,64 грн за кВт·год у межах 2000 кВт·год на місяць, а за перевищення – загальний тарифний план. Відтепер для цієї категорії відбудеться підвищення тарифів на комунальні послуги в Києві та для них діятиме єдина ставка — 4,32 грн за кВт·год без жодних знижок.

Ціна на природний газ для населення залишається стабільною — 7,96 грн за кубометр. Постачання за цією фіксованою ставкою забезпечує компанія «Нафтогаз», яка обслуговує більшість побутових споживачів в Україні. Уряд продовжив дію цього тарифного плану до 31 жовтня 2025 року.

Уряд запевняє: зростання тарифів на газ не планується щонайменше до завершення воєнного стану і ще протягом шести місяців після його скасування.

Останні новини України:

Нагадаємо Politeka писала, Тарифи на комунальні послуги: стало відомо, що може подорожчати.

Також Politeka писала, Тариф на воду підвищили, проте не для всіх: кому доведеться платити за новою ціною.

Як повідомляла Politeka, Українцям озвучили тариф на електроенергію: відомо, скільки коштуватиме 1 кВт*год навесні.


Графіки відключення світла в Київській області на 16 березня: термінове попередження ДТЕК

Демографічна криза: депутат розповів, чи будуть українці отримувати пенсію через 4 роки

«Посилюють контроль за орендодавцями»: журналістка розповіла, скільки треба буде платити

Графіки відключення світла в Київській області 9 березня: термінове попередження ДТЕК

Відключення світла в Київській області 7 березня: ДТЕК оголосив нові графіки

Коефіцієнт 12,1, але не для всіх: журналістка пояснила, як працює березнева індексація

Відключення світла в Київській області 1 та 2 березня: оголошено додаткові графіки

Відключення світла в Київській області 28 лютого: нові графіки від ДТЕК

Відключення світла в Київській області 25 та 26 лютого: додаткові графіки ДТЕК

Відключення світла в Київській області з 23 лютого по 1 березня: графіки на тиждень

Відключення світла в Київській області 23 лютого: ДТЕК оголосив додаткові графіки

Графіки відключення світла в Київській області на 22 лютого: запроваджуються додаткові обмеження

Відключення світла в Київській області 21 та 22 лютого: додаткові графіки на вихідні

Відключення світла в Київській області з 20 по 22 лютого: нові графіки ДТЕК

«Виходить підвищення на рівні 1-2 упаковок ліків»: журналістка про індексацію пенсії

Графіки відключення світла в Київській області на 15 та 16 лютого: важливе попередження ДТЕК

«Це закріпили в законі»: журналістка розповіла, хто має платити за повірку лічильників

Відключення світла в Київській області з 14 по 16 лютого: додаткові графіки ДТЕК

Уряд визначив правила, коли лікарні можуть брати оплату: журналістка розповіла, що у лікарнях з’явились каси

Показати ще