Киянам почали масово відключати воду: хто в чорному списку

У Києві почалися масові відключення від водопостачання
Читать на русском
немає води, відключення води

Жителі столиці станом на липень заборгували "Київводоканалу" майже 600 млн гривень

Про це інформує Politeka з посиланням на інформацію, поширену прес-службою підприємства.

Так, повідомляється, що кияни заборгували "Київводоканалу" 596 млн гривень, крім того 411 млн гривень заборгували компанії юридичні особи.

Крім складання договорів з реструктуризації боргів, до самих злісних неплатників застосовані більш жорсткі заходи покарання 11781 прилад опломбований, а 91 об'єкт взагалі відключені від послуг водопостачання та водовідведення.

Politeka писала, що українцям загрожують перекрити газ в будинках, якщо вони не виконають вимоги постачальників. Зокрема, таке попередження опубліковано на сайті "Николаевгаза". Його виданню" Обозреватель " прокоментував перший заступник голови Комітету з енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко.

Представники компанії пишуть, що багато споживачів в Миколаївській області відмовляються ставити лічильники, адже їм вигідніше платити за тарифом за середню норму, ніж за фактичну витрату. Зараз норма становить 5,39 кубометра палива на людину або 3,28 кубометра - при наявності гарячого водопостачання.

Українців чекає стрибок тарифів на газ, а боржникам вже готують нові заходи. Так, глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв підтвердив, що підвищення тарифів дійсно буде

"Ринок дійсно показує, що очікується деяке підвищення. В даний час підвищення, яке очікується ринком, становить приблизно 40%», - заявив він 7 серпня.

Підвищення тарифів прогнозують і експерти Української енергетичної біржі. Згідно з їхніми підрахунками, до третього кварталу газ в Європі може подорожчати до 79 доларів за тисячу кубометрів, а до початку зими - майже в два рази більше, до 142 доларів.

Підвищення тарифів: як українців заженуть у критичні борги і що буде з субсидіями, "є час до..."

Зміна тарифів і списання зарплат з рахунків, українці в паніці "штурмують" Нацбанк: що важливо знати.

Тариф злетять ще більше, українців готують до гіршого: "12 тисяч гривень за газ, п'ять тисяч за..."


Комунальні перевірки без попередження: журналістка розповіла, як не отримати штраф

Підтвердження доходів і подарунків: журналістка попередила про зміни у купівлі нерухомості

Бронь без обліку, бюджет і допомога: журналістка розповіла, що зміниться у грудні

Перевірки отримувачів допомоги: журналістка розповіла, як не втратити соцвиплати

Законопроєкт №14005: журналістка попередила, що через борги можна втратити житло

«У виграші буде невеличка група»: журналістка розповіла про пенсійну реформу

Неприємний сюрприз: журналістка попередила про штрафи за збір сухостою і повалених дерев

«Добровільні особисті накопичення»: журналістка розповіла, що держава пропонує замість накопичувальної пенсії

Новий пакет зимової підтримки: журналістка розповіла деталі

Постанова НБУ №65: журналістка розповіла, за що можуть заблокувати банківську картку

Законопроєкт №14067: журналістка розповіла про можливі зміни системи подачі тепла у будинки

Комунальні підприємства зобов'язані зробити перерахунок і повернути кошти споживачам: журналістка заявила, що українцям повернуть гроші

Журналістка розповіла про зміни у листопаді: опалення, новини від НБУ і бюджет

Покарання за комунальні борги: журналістка розповіла, як не втратити майно і квартиру

Перевірки чорнобильців: журналістка розповіла, як не втратити пенсію

Велика пенсійна реформа: журналістка розповіла, що готує уряд і чи зростуть виплати

Автоматичне списання коштів за борги: журналістка розповіла про тестування нової системи

Є дві умови: журналістка розповіла про доплату для пенсіонерів віком від 65 років.

Українці закордоном і військовий реєстр: журналістка повідомила про ключові зміни

Показати ще