Кличко зчепився з відомим екстремалом на мосту, перейшовши на нецензурну лайку: відео

Кличко не підбирав слів!
Читать на русском
кличко, міст кличко, міст

У Києві, на Пішохідному мосту, стався конфлікт між мером Віталієм Кличком і екстремалом Mustang Wanted (Григорій Кириленко)

Як повідомляє Politeka.net, відомо, що інцидент стався на Пішохідному мосту між 06:00 до 07:00 ранку.

У мережі з'явився запис, на якому чути, що людина з голосом, що нагадує голос Віталія Кличка, відчитував екстремала за те, що той, швидше всього, підіймався на міст.

Також чутно, що начебто Кличко називає екстремала "долбой*ом" і говорить про те, що творчих людей треба "рихтувати".

«Ти створюєш мені проблеми. Тому що коли там людина ебн*лась, розбилась, знаєш, кому претензії будуть? До мене! Чому не забезпечили...», – заявив нібито Кличко.

Поліцейських, прибулих на місце конфлікту, Кличко попросив прочитати руферу лекцію, щоб тому в наступний раз не хотілося лазити.

Раніше ми писали, що київська поліція почала вриватися в маршрутки і штрафувати пасажирів за порушення карантину.

Мер Києва Віталій Кличко розповів подробиці під час онлайн брифінгу.

За словами глави української столиці, патрульна поліція стежить за дотриманням карантинних обмежень в громадському транспорті. Зокрема, перевіряє маршрутки - всі пасажири сидять в масках. За червень правоохоронці спіймали десятки порушників, яким загрожують чималі штрафи за недотримання заходів безпеки в салоні.

"Вони вибірково перевіряють дотримання регламентів роботи по кількості пасажирів і масочного режиму в транспорті. Штраф за порушення передбачено від 17 до 34 тисяч гривень. За останній місяць правоохоронці склали 61 протокол на водіїв приватних перевізників", - відзвітував Віталій Кличко.

Нагадаємо, посилення карантину в Києві, Ляшко зробив екстрену заяву: "Ми не дозволяємо...".

Також ми писали, що пиар-хід Кличка обійдеться киянам в мільярди, люди вийшли на вулиці: "Забув всі обіцянки".

Раніше Politeka повідомляла, що Кличко отримав надбавку до зарплати, а кияни продовжують жити за копійки на карантині.

Опубліковано:
Теги:

Рецепт соковитого плову: секрет м’якого м’яса та розсипчастого рису

Бронювання від мобілізації в Україні: юристи пояснили, коли працівника можуть призвати раніше

Простий рецепт лазаньї: як зробити порційний варіант у вигляді рулетиків

Субсидія в Україні: у ПФУ розповіли, які покупки можуть залишити без виплат

Проблеми якості води у Запоріжжі: як очистити та знезаразити в домашніх умовах

Гуманітарна допомога для ВПО в Рівненській області: як переселенцям отримати важливу підтримку

Дефіцит продуктів в Україні: аномальна посуха обвалила врожай, що буде з цінами на популярний товар

Оренда житла у Вінниці різко подорожчала: скільки коштує зняти житло в містах-побратимах

Смачні панкейки на сніданок: швидкий рецепт м’яких і повітряних оладок

Україна накопичила газ раніше за план: у Кабміні розповіли, чи позначиться це на платіжках

Компенсація за пошкоджене житло в Україні: Кабмін прийняв важливе рішення

Звільнення з військової служби в Україні: які документи потрібно подати з рапортом

ПриватБанк попередив про шахраїв: як клієнтам не втратити гроші з рахунків

Домашній кетчуп: простий рецепт, який дешевший і смачніший за магазинний

Пенсія в Україні: юристка розповіла, як не втратити додаткові виплати через помилку в трудовій

Підвищення тарифів на воду в Київській області з 1 вересня: скільки будуть змушені платити жителі

Пенсія в Україні: ПФУ повідомив, як виплачуються гроші за новим механізмом

Прогноз магнітних бурь на 29-30 серпня: експерти попередили про небезпечний рівень

Рецепт лінивих вареників з маком: зірка "Майстер Шеф" розкрила секрети тіста та фірмового сиропу

Показати ще